Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad Bigstep OÜ veebipoe www.coolkids.ee klientide (edaspidi ''Klient'') ja Bigstep OÜ (edaspidi ''Müüja'') vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.coolkids.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Bigstep OÜ arveldusarvele. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Kliendile eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Klient, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE

www.coolkids.ee e-poes olevad hinnadon Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Tellimuse eest saab tasuda tellimuse all olevate pangalinkide kaudu või ülekandega Bigstep OÜ arveldusarvele.

KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus, täitke nõutud väljad oma andmetega ning vajutage nupukesele ''telli''.

 • Teile saadetakse e-mailiga tellimuse kinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse.
 • Maksa pangas: Klikkige Maksekeskuse ikoonil ja valige sobiv pank ja sooritage makse - vajutage kindlasti nupukest ''tagasi kaupmehe juurde''

NB! Müüja asub tellimust täitma pärast makse laekumist Bigstep OÜ arveldusarvele.

KAUBA KOHALETOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

Tellimuse transport üle Eesti on TASUTA.

 • Kauba kohaletoimetamiseks on järgmised variandid:
  Kaup saadetakse Teile sobivasse Itella SmartPOSTi pakiautomaati.
  Tellides avaneb rippmenüü automaatide asukohaga. Valige sobiv asukoht ja vormistage tellimus.

Kõik tellimused täidetakse pärast makes laekumist, paari tööpäeva või hiljemalt nädala jooksul.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.
NB! Kauba kohale toimetamise info kehtib tellimustele Eesti Vabariigi piires.

KAUPADE TAGASTAMINE

www.coolkids.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus.

Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

 • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis.
 • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@coolkids.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest, kus tuleb märkida tellimuse number ja kuupäev.
 • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul.
 • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
 • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele koos tellimuskinnituse (saadetakse automaatselt Teie e-mailile)ja makset tõendava dokumendiga. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.
Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.

Vastavalt VÕS § 218 lg 2 on Kliendil õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist võiraha tagastamist.

Müüja ei vastuta:

 • Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest;
 • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
 • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

 

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.
Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge meieklienditeenindusega telefonil 56 494 464 või e-maili aadressil info@coolkids.ee
Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

VÄÄRAMATU JÕUD

Bigstep OÜ ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Bigstep OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

MUUD TINGIMUSED

Bigstep OÜ kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Bigstep OÜ ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. koostööpartneritele tellimuse kohale-toimetamiseks ja seadusega ettenähtud juhtudel.